0

Otomatik Penis Pompası

1 249,00 TL

Bu penis vakum pompa 3 farklı hız fonksiyonu elektrikli vakum teknolojisi ile çalışmaktadır.Özelikle kullanım kolaylığı bakımından ellerinizi kullanmanıza fazla gerek yok.Yumuşak silikon başlığı sayesinde uzun süreli vakumlama için çok idealdir.

Durum
Yeni ürün
Ürün Kodu
TRX894
Mevcut

Bu penis vakum pompa 3 farklı hız fonksiyonu elektrikli vakum teknolojisi ile çalışmaktadır.Özelikle kullanım kolaylığı bakımından ellerinizi kullanmanıza fazla gerek yok.Yumuşak silikon başlığı sayesinde uzun süreli vakumlama için çok idealdir.Pompada ki cetvel ile ölçümle görebilme özelliği mevcuttur.

Kaliteli Silikon ve ABS malzemeden üretilmiş olan REVO Pumo 20 cm uzunluğunda cetvel özellikli hazne, 6 cm iç çap, toplam uzunluğu 29 cm dir. 3 adet AAA kalem pil ile çalışmaktadır.

Kullanımı: Pompada açma kapama ve hava alma olarak iki adet tuş bulunmaktadır. Birbirinden farklı üç adet hızı bulunan pompanın açma-kapama tuşuna her basışınızda hız ve basınç artar, dördüncü kez basıldığında pompalama sona erer. Pompalama işlemi bittikten sonra hava alma tuşuna basılarak pompa içi hava ile dolar ve penis rahatlar. 3 adet kalem pil ile çalışır.