0

Penis Pompası

279,00 TL

Kullanımı kolay bu penis pompası özelikle Türkiye'de erkeklerin en çok tercih ettiği penis pompalarından bir tanesidir.

Durum
Yeni ürün
Ürün Kodu
TRX1436
Mevcut

Kullanımı kolay bu penis pompası özelikle Türkiye'de erkeklerin en çok tercih ettiği penis pompalarından bir tanesidir. Kullanımı oldukça basit olan bu penis pompası dayanıklı ve çok etkili bir vakum pompa modelidir.

Bu penis pompasının çok satmasının en büyük başlıca nedenlerinde bir tanesi güçlü vakum özeliği ve kolay kullanılmasından kaynaklanıyor.Bunu dışında silikon girişinin sağlam olması pompanın çok daha uzun yıllar kullanmasına sebep olmaktadır.

Penis pompası nasıl kullanılır?

Öncelikle penis pompasına penisinizi sıkı bir şekilde yerleştiriniz.Daha sonra penis pompasındaki vakuma sürekli basıp bırakınız bu işlemi penisiniz penis pompası haznesinde iyice gerilene kadar devam ediniz, daha sonra pompada bulunan basınç düğmesine basarak havayı boşaltınız.

Bu işlemi yaklaşık ortalama günde 20 dk uygulayınız tavsiye edilir.Ürün kullanım hakkında detaylı bilgiyi bizi arayarak alabilirsiniz.Ayrıca penis pompa kullanım kılavuzu kutu içerisinde bulunmaktadır.

Penis pompası kullanımı ile alakalı aklınıza takılan sorularınız için bizi telefonla arayarak detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.