0

Zeytinburnu erotik shop satış mağazamızda Avrupa ve Amerikadan ithal bir çok erotik ürün çeşidi satılmaktadır.Avrupa ve Amerika gibi ülkelerin erotik shoplarında en çok satılan ürün çeşitleri bulunmaktadır.

Erotik shop sitemizde görmüş olduğunuz tüm ürünler mağaza stoklarımızda mevcuttur.Mağazalarımızdan gün içerisinde alışveriş yapabilirsiniz. Satış mağazamızda yada internet sitemizden seçtiğiniz ürünleri sipariş verebilirsiniz.Kargo yada hızlı kurye ile paketiniz size teslim edilir. Paketlerimiz kesinlikle gizli paket olarak size teslim edilir. Paket dışında nereden geldiği ve ürün bilgisi bulunmaz. Ayrıca telefonla da seçmiş olduğunuz ürününü sipariş verebilirsiniz.

2009 dan bu yana faliyet gösteren firmamız yeni ürünlerin takibini yurt dışındaki bağlı olduğu firmalar ile ortak hareket ederek en kısa zamanda kendi mağazalarımıza getirmektedir. Tüm eski müşterilerimiz, yeni ürün çeşitlerimizden dolayı, yıllardır mağazalarımıza gelerek yada internet sitemizi takip ederek alışveriş yapmaktadır. Eminiz ki sizde artık bizim yeni müşterimiz olacaksınız.

Şirketimiz birçok firma gibi muadil yani benzer ürün yada farklı ürün göndermez.Bu konuya müşteri devamlılığı açısından çok fazla önem vermekteyiz.

Müşteri Hizmetleri: 0212 450 00 46 - 0533 164 44 22